کتاب کار از کار گذشت

اثر ژان پل سارتر از انتشارات جامی - مترجم: حسین کسمایی-ادبیات مدرن

یک بحث مقدماتی نفوذ در فلسفه سارتر همانطور که در نمایشنامه و رمان او نشان داده شده است.


خرید کتاب کار از کار گذشت
جستجوی کتاب کار از کار گذشت در گودریدز

معرفی کتاب کار از کار گذشت از نگاه کاربران
من افتخار می کنم بگویم که این کتاب را به زبان فرانسه خواندید. دوست دارم دوباره آن را دوباره بخوانم. اما از آنچه به یاد می آورم، این کتاب بسیار خوب بود، حداقل تا آنجا که سارتر می رود. در واقع یک داستان عاشقانه در جایی که درون آن قرار دارد خالی می شود! البته، آن را زیر لفاظی های معمولی وجود دارد: اراده آزاد، عواقب، مسئولیت شخصی در برابر اقدامات ما، بله بل بله، اما هنوز هم وجود دارد. Iif من مجبور شدم یک کتاب Sartre را برای خواندن انتخاب کنم، اگر این فقط برای داستان بازخرید پیر و حوا.

مشاهده لینک اصلی
اصلاح كردن ... كسي كه كتابي را ناديده نگيرد، به ندرت به اتمام رسانده است. سبک بين مقاله و قطعه تئاتر، ما را بسيار محكم مي فرستد: مرگ تنها كسي است دیگران، مرده ها از فرصتی دیگر بهره نمی برند ... زندگی همچنان ادامه دارد، زیرا فرد تنها یک گرد و غبار در کیهان است.

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتاب من توسط سارتر بود. این مدت بیش از یک سال در قفسه من نشسته بود و وقت آن بود که واقعا آن را بخوانم. باید بگویم من از این موضوع خوشم نمی آید این یک خواندن بسیار واضح بود، عمدتا به این دلیل که یک اسکریپت است و آسان است که دنبالش بگردم. کمی بعد از پایان، ناامید شدم. من سارتر هیچ چیز دیگری را نمی دانم، اما فکر می کنم ممکن است.

مشاهده لینک اصلی
نوشته شده در فرانسه، این واقعا یک قطعه افسانه است - تا به حال مورد علاقه من از آثار Ive خوانده شده توسط ژان پل Sartre. داستان عشق، مرگ، شانس دوم و در نهایت، سرنوشتی که من را متعجب از آنچه من خودم در مورد این موضوعات باور داشتم را ترک کردم.

مشاهده لینک اصلی
Ridicule mai mignon هنوز بیش از Pierre مایل به احساس GF مرده خود را

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کار از کار گذشت


 کتاب خانم دلوی
 کتاب حکومت نظامی (شهر بندان)
 کتاب خانه خوبرویان خفته
 کتاب تازه کارها
 کتاب هرتزوگ
 کتاب به سوی فانوس دریایی