کتاب تعلیق

اثر ژان پل سارتر از انتشارات جامی - مترجم: محمود بهفروزی-ادبیات مدرن

It is September 1938 and during a heatwave Europe tensely awaits the outcome of the Munich conference, where they will learn if there is to be a war. In Paris people are waiting too, among them Mathieu, Jacques and Philippe, each wrestling with their own love affairs, doubts and angsts – and none of them ready to fight. The second volume in Sartre’s wartime Roads to Freedom trilogy, The Reprieve cuts between locations and characters to build an impressionistic collage of the hopes, fears and self-deception of an entire continent as it blinkers itself against the imminent threat of war.


خرید کتاب تعلیق
جستجوی کتاب تعلیق در گودریدز

معرفی کتاب تعلیق از نگاه کاربران
من سعی می کنم تصور کنم که چطور بود که یک فکری فرانسوی چپ در سال 1939 بود. شما برای دفاع از استالین به این دلیل بودید که حداقل در مورد هیتلر بودید. سپس او به طور ناگهانی می رود و یک اتحاد با او تشکیل می دهد. سارتر بهترین کار خود را برای بیان اینکه چگونه این احساس، همانطور که دیو بویوور در جلد دوم خاطراتش نیز انجام می دهد، انجام می دهد. اما هنوز نمی توانم آن را درک کنم. آه خوب

مشاهده لینک اصلی
داستانی که نشان دهنده ناامیدی و سردرگمی پیرامون وقایع پیمان مونیخ است. سارتر، اعتراف می کنم، یکی از نویسندگان مورد علاقه من نیست. اما هر دو سبک جریان هوشیاری و زمینه تاریخی به من پایه ای بهتر برای قدردانی از سرسختی که کتاب های او را فرا می گیرد، به من داد.

مشاهده لینک اصلی
جالب در تغییر مردم و شرایط در روایت. این جریان نوشتن آگاهی در ابتدا مخوف است اما بر من رشد کرده است. این طرح در اطراف صلح سال 1938 مونیخ و تاخیر در جنگ برای یک سال دیگر متوقف می شود. تغییر بین تمام شخصیت ها از رمان اول و برخی از موارد جدید. بسیج تغییرات به بسیاری از شخصیت ها مربوط می شود، موضوع و تاثیر آن بر آنها است. من منتظر کتاب نهایی سه گانه هستم.

مشاهده لینک اصلی
جذابیت خواندن سه گانه RTF برای من از یکی از واضح ترین خاطرات تلویزیونی من است (به راحتی رقابت برخی از صحنه های Quatermas و گودال). از تحریریه تحسین برانگیز بی بی سی در سال 1970، که برای سیزده هفته، میلیون ها نفر از بینندگان بریتانیا را در تلاش Mathieu Delarue تلاش کرد تا تعریف دامنه آزادی در فرانسه را که به جنگ جهانی تبدیل شود، به صحنه می برد. صحنه با Mathieuâ € ™ تنها شبانه روز از پاریس عبور می کند که انتظار می رود در هر لحظه ای که فرانسه به جنگ برسد تا نجات چکسلواکی را از انحلال داشته باشد، گفته می شود. استاد فلسفه از پونت نوف عبور می کند و صدای درونی او وضعیت شخصی خود را روایت می کند. کل دنیای او یک لحظه ماندگار است که در آن مانند هواپیمای بدون سرنشین وجود دارد ... بیش از سطح سنگ ها و آب است. در این شرایط او از طریق موادی که گذر می کند نابود نمی شود، هرگز که توسط جهان که خارج از آن جذب می شود جذب می شود. \"آزادی تبعید است و من محکوم به آزادی می شوم\"، او به شدت از این شهود نتیجه گیری می کند، و توجه او به نظر شرایط بدن خود را، با دست خود ظاهر می شود به او به عنوان بخشی از جهان خارج از که عمیقا از هم جدا شده است. برای لحظه ای او با این اندیشه با تکیه بر بدنش در سراسر پل، از سقوط به سین تنها با این دست دست کشیدن یک لبه را بازی می کند. آیا او زندگی می کند یا می میرد؟ او مدعی است که او در موقعیت بی ثباتی با توجه به دنیای بیرونی است و دستانش بخشی از دنیای «سنگها و آب» به جای آگاهی خود است. با این حال او اراده زندگی می کند. دستانش دست راستی را بر روی لبه گذاشته و او را به سمت ایمنی باز می گرداند، هرچند با توجه به اینکه جهان در حال جنگیدن است، با توجه به اینکه جهان در حال نشت کردن به جنگ است، با تعداد زیادی از شخصیت ها به سوی نسخه های خود باز می گردد. در ماه سپتامبر سال 1938، زمانی که فرانسه برای دستیابی به یک جنگ با آلمان به سر می برد که در آن می توانست به کشتار میلیون ها نفر منجر شود و آن امید به پیروزی نداشته باشد، در جریان حسابهای آزاد قرار دارد. شخصیتی که در عصر عقلی معرفی شد - Boris، Lola، Ivich، Daniel، Bruno، Marcelle، و همچنین Mathieu â € \"در نقش های مبهم تر ظاهر می شوند در حالی که ده ها یا بیشتر دیگران جای خود را در روایت می گیرند صحنه ها از روستاها به مارسی، کازابلانکا، کشتی کروز دریایی مدیترانه، میله های پاریس، بیمارستان در فرایندهای تخلیه بیماران، صحنه های خیابانی شامل خشونت و سردرگمی، و اتاق خواب ارائه اولین یا شاید آخرین فرصت برای عشق ، و همچنین بازدید های کوتاه مدت به شوراهای جایی که چمبرلین و دالادیر و کمیته های آنها در مورد موضع گیری های آنها نسبت به تقاضای سرزمین اصلی هیتلر در نظر گرفته اند. سوئیچ می گیرد واسط پاراگراف و اغلب اواسط جمله، با یک عمل در یک فضای که توسط یک فکر تولید شده در دیگری متمرکز شده است. شاید شما نیاز به حافظه آن هفته ها در سال 1970 داشته باشید، زمانی که همه ما با سرعت در پیچیدگی های اندیشه های موجود، توانستیم با یک کتاب که اغلب دشوار است پیش برویم. برای آن 18 ساله که من آن را ارائه کرد بسیاری از قطعات از افکار و شهود در مورد زندگی است که تا به حال با من بوده است. هنگامی که دیگران در کنار Pont-Neuf حرکت می کنند، ممکن است دید از جزیره دلا سیت را در یک طرف و یا مسابقه با غرب و برج ایفل در فاصله ای ببینند: متیو دلارو انگشتان دست خود را با تعجب اینکه آیا زندگی می کنند یا می میرند.

مشاهده لینک اصلی
ناامید کننده، خسته کننده، ناخوشایند، غم انگیز، عاقبت بسیار پایین تر. برای رسیدن به اضطراب و سردرگمی رمان اول، نزدیک نیست، بلکه فقط خواننده را در سر خود با خستگی های خود در مورد خودآزاری و غیره می سازد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تعلیق


 کتاب چهره مرد هنرمند در جوانی
 کتاب ارباب پونتیلا و برده اش ماتی
 کتاب دایره گچی قفقازی
 کتاب ماهی در آب
 کتاب ماندارن ها
 کتاب چهار و چند نمایشنامه ی دیگر