کتاب خیانت

اثر هارولد پینتر از انتشارات نیلا - مترجم: شعله آذر-ادبیات مدرن

خیانت آخرین بازی کامل Pinters از زمان موفقیت عظیمی از No Mans Land است. این بازی در سال 1977 آغاز می شود، دو سال پس از پایان دادن به مسائل مربوط به عاشقان دروغین، اما و جری. در طول نه صحنه بازی، ما با گذشت زمان از طریق امور مربوط به امور خود، با بازی پایان دادن به خانه خانم اما و رابرت، همسرش، بهترین دوست جریست، دوباره حرکت می کنیم.

سناریوی دراماتیک کلاسیک مثلث عشق در میانجیگری در مورد خیانتهای زناشویی، دوگانگی و خودکفایی ظاهر می شود. پینتر جهان را می نویسد که به طور همزمان عاشق و عاشقانه می شود.


خرید کتاب خیانت
جستجوی کتاب خیانت در گودریدز

معرفی کتاب خیانت از نگاه کاربران
چگونه می توان با کلمات چند کلمه ای بازی کرد تا در مورد فریب و نومیدی انسان ارتباط برقرار کند؟ درد، عدم قطعیت، شکنندگی و شکاف خشونت عاطفی در این آثار سکوت می کند، در فضاهای بین کلمات، در آنچه که باقی مانده است. عشق در اینجا، اگر وجود دارد، یک داستان ترسناک است که در زمان به عقب برگرداند، ستاره تاریک که به آرامی در خود فرو می ریزد. دیوانه و درخشان

مشاهده لینک اصلی
این بازی مورد علاقه من Ive مجبور بود برای کلاس انگلیسی در این ترم بخواند.

مشاهده لینک اصلی
من به پینترز نوشتم برای دیدن ظرافت های برنده نوبل در کار معرفی شد. مکث ها این بازی را انجام می دهند. در یک دنباله ای از وضوح، اسکریپت خائنانه مبهم است، اما در مورد صدا، همانطور که در رادیو بی بی سی 4 (اندرو اسکات به عنوان جری!) انجام می شود، بازی به انتهای دیگر مقیاس می رسد. قضاوت این قطعه کار با کلمات آن بر روی کاغذ تنها انجام آن عدالت نیست. پس از خواندن و گوش دادن به این بازی، من می خواهم آن را در صحنه ببینم، چرا که کمی در سیاه و سفید بیان شده است، داستان روشن و قطعی است. پتانسیل عملکرد وجود دارد، اما ممکن است یکی دیگر از چالش باقی بماند به اسکریپت، به خصوص از نظر مختصر. صحنه داستان را به عقب می گوید. (مشاهده اسپویلر) [ما از جری و امیلی شروع به دو سال پس از پایان عشق 7 ساله خود شروع می کنیم. هر صحنه ای که دنبال می کند، یک یا چند سال پیش ما را تا شب ادامه می داد. احساس ناخوشایند دیدم که چگونه جری و ریچارد پس از امیلی به ریچارد اعتراف می کنند. به هر حال، در روزهای گذشته، زمانی که چیزها از بین آنها شادتر می شد، بدتر می شد. همانطور که وقایع پیشرفت می کردند، تصور می کردم که در جودیت ها چه بود، اگر او در مورد امور همه چیز را می دانست، اگر دوست داشت که دوستش داشته باشد. (مخفی کردن اسپویلر)] ساختار حوادث باعث می شود من تعجب کنم که چگونه بازیگران پس از داستان خیانت (مشاهده اسپویلر) احساس می کنند [در آغاز همه چیز متوقف می شود. من می توانم آنها را در ده برابر ناپایداری و بی اعتمادی احساس کنم. در پایان بازی، تمام صحنه های قبلی را در ذهنم پخش کردم، همانطور که میدانستم وقایع اتفاق می افتد. پینتر داستان را متوقف می کند در جایی که فکر می کنیم در روزهای قدیم @ اتفاق می افتد، در عین حال می دانیم که ما نمی توانیم کاری انجام دهیم تاGood بار @ را از بین ببرد، همچنین شک می کند که چه کسی دیگران را خیانت می کند. (مخفی کردن اسپویلر)] من کنجکاو هستم و باید بدانید که چرا جری در ابتدا ریچارد کیسی را می خواند و چرا دو نویسنده با جری کار می کنند.

مشاهده لینک اصلی
بعضی وقتها یک عملکرد عالی از این بازی هارولد پینتر توسط یک گروه تئاتر آماتور «بازیکنان Finn-Britt» را دیدم و بالاخره تصمیم گرفتم این را نیز به صورت کتبی امتحان کنم. داستان رابطهی میان دو مرد متاهل در موقعیتی که همه آنها درگیر یکدیگر می دانند، ممکن است به راحتی تبدیل به مرطوب کننده یا بی اهمیت شوند، اما پینتر صحنه های خود را با احساسات شدید و گفت و گو کاملا واضح لود می کند. استعداد او \"درام\" را به نمایش می گذارد و با استفاده از روش گاه گاه گاه به گاه ارائه صحنه ها به منظور نظم زمانی معکوس می پردازد. گاهی اوقات ساده ترین و اغلب مورد استفاده عناصر می تواند یک رگ از مشاهدات شدید و بینش در مورد شرایط بشر باشد این بازی با شخصیت های از دست رفته، پویا، عمیقا ناقص و بی نهایت قابل شناسایی است که به عنوان یک علامت درجه بالاتر است.

مشاهده لینک اصلی
یکی از چند نمایشنامه، خوشحال هستم که مجددا رایانه را پخش کنم. هارولد پینترز، الهامبخش این امر، روابط طولانی مدتش با جوآن بیکول بود، و او گفته است که چگونه او احساس خشنود شدن کرد، زمانی که متوجه شد که شوهر جوانی در مورد این امر برای مدت طولانی شناخته شده و با او مواجه نشده است. جری می گوید، هنگامی که شنیده ام که او عاشق سابق مرد دیگری را می بیند که احساس تحریک می کند که هیچ کس در مورد ما چنین چیزی نگفت. بحث و گفتگو خنده دار و دردناک، خرده مقدسات و بسیاری از مکث هایی که هزاران افکار را بیان می کنند. و یک ساختار بازپخش به جلوی بازداشت، به طوری که تماشاگران بیشتر از شخصیت ها به عنوان پیشرفت بازی می دانند. در مورد روابط و چیزهایی که ما در مورد خودمان به یاد می آوریم شگفت انگیز است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خیانت


 کتاب دست های آلوده
 کتاب عذاب روح
 کتاب خاطرات
 کتاب وداع با سارتر
 کتاب کوتوله ها و چهار نمایشنامه دیگر
 کتاب حکومت نظامی (شهر بندان)