کتاب بازگشت به خانه

اثر هارولد پینتر از انتشارات کاربر هزاره سوم - مترجم: فتاح محمدی-ادبیات مدرن

در یک خانه قدیم و کمیاب در شمال لندن خانواده ای از مردان زندگی می کنند: مکس، پدرسالار قدیمی، اما هنوز مهاجم. برادر کوچکتر و برادرش؛ و دو نفر از سه پسر Maxs، که هیچ کدام از آنها ازدواج نکرده اند - لنی، شوک کوچک و جوئی، که آرزوی موفقیت را به عنوان یک بوکسور می بیند. در این خانه شوم، پسر بزرگتر، تدی، که طی شش سال گذشته تدریس فلسفه در آمریکا انجام داده است، همسرش روت را به خانه می فرستد تا به خانواده اش که هرگز ملاقات نکرده است، بیفتد. به عنوان پیشرفت بازی، برادران جوان به طور فزاینده ظالمانه در خواهر خود را می گذرانند تا زمانی که عملا او را در مقابل شوهر عصبانی، اما عجیب و غریب او دوست داشته باشیم.خرید کتاب بازگشت به خانه
جستجوی کتاب بازگشت به خانه در گودریدز

معرفی کتاب بازگشت به خانه از نگاه کاربران
رمان @ Homecoming @ توسط نویسنده مشهور هارولد پینتر خیلی بیشتر از من فکر و تحریک کننده و قدرتمند از کسانی بود که من در این سال تحصیل کردم. این طرح شامل یک خانم تحت سلطه مردی است که به آرامی از قدرت با شوخ طبعی و هوشمندانه ی یک زن خنثی می شود. هارولد پینتر از طریق کنتراست و تفاوت بین دو شخصیت مورد بررسی، مرد و زن توانست بر این نکته تأکید کند که قدرت را از طریق استفاده از زبان به دست می آورد. در مجموع، این یک رمان بود که تقریبا سه بار از لذت عظیم و احترام به ارتباطات مرتبط با نویسندگان مربوط به زبان روزمره و جدایی جنسیتی خواند.

مشاهده لینک اصلی
این چهارمین بازی پینتر است که من خوانده ام. و از تجربه خواندن من می توانم به شما بگویم که او می تواند در رابطه بین شخصیت ها یک جهان زیبا و ناراحت کننده ایجاد کند. این بازی هیچ استثنائی برای آن نیست. سرعت آن کمی کاهش یافته است، اما حرکت آن در مکالمات بسیار عالی و فشرده بین شخصیت ها باقی می ماند. روح اصلی این بازی شخصیت های آن است. اما همچنین این بازی در صحنه آخر، هنگامی که روت پایین آمد و صحنه های زیر (آیا من یک ریز کوچک از اسپویلر را دادم)، به اوج رسید؟ اتفاق افتاده است. این درخشان بود، پایان دادن. کاملا درخشان!

مشاهده لینک اصلی
یک رمان بسیار جذاب که ما را به یک محیط غالب مرد تبدیل می کند تا مخاطبان قدرت زنان را اطمینان دهد. در حال حاضر مانند این دیده می شود، ممکن است حس بسیار نداشته باشد، اما این یک داستان بسیار خوب است که شما را در یک خانواده ناراحت کننده در لندن غوطه ور خواهد کرد. جنسیت، کلیشه ها و پیچ و تاب ها در منو هستند. از کتاب خواندن لذت بردم چون بسیاری از موضوعات را به عنوان تابو دیده ام. فضای اطراف، فساد اخلاقی، خیانت. من نمیخواهم چیزی را بدهم، اما شما خود را در وسط یک بازی بحث انگیز پر از ابهامات عجیب و غریب، تفاوت های ظریف و روابط عجیب و غریب پیدا خواهید کرد. این بازی منحصر به فرد است

مشاهده لینک اصلی
Harold Pinterâ € ™ s Homecoming یک کار پیچیده ای است که از شخصیت های مردانه غم انگیز و یک شخصیت قوی زن است که با ذهنیتان بازی می کند. تنظیم در یک خانه قدیمی در شمال لندن در طول تابستان، بازی دیکته داستان یک خانواده از سه برادر، تدی، لنی و جوی، پدر خود را حداکثر و برادرش سام. تنها یک زن در این بازی وجود دارد، روت، که همسر تدی است. این داستان به داستان روت و تدی «هومو کیمیا» می گوید. این مسائل قدرت و جنس را به شیوه تک رنگ آمیزی می کند.

مشاهده لینک اصلی
@ Homecoming @ by Harold Pinter مانند هر بازی دیگری نیست که قبلا خوانده ام. این بازی مسائل مربوط به جنس و قدرت را در یک شیوه واقع گرایانه و در عین حال زیبایی شناختی مطرح می کند. در ابتدا و به سمت وسط بازی، به عنوان خواننده می توانید ببینید که زنان هیچ قدرتی نداشته اند و به طور ضعیفی روی می دهند. همانطور که در انتهای بازی آمده اید، واضح است که نقش ها به عنوان زنان در بازی، روت، قدرت را بر مردان نشان می دهد. من این بازی را برای هر کسی که به دنبال چیزی متفاوت است به خواندن و احترام به آثار هارولد پینتر توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازگشت به خانه


 کتاب فسه ها
 کتاب تروریست خوب
 کتاب دوزخ
 کتاب مالون می میرد
 کتاب اتاق و بالابر غذا
 کتاب موج ها